Ewita Ewa Florowska

Listing Category
Description

Firma Ewita Ewa Florowska specjalizuje się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Mińsku Mazowieckim, w województwie mazowieckim. Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez firmę produktami i usługami, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 693 718.

Siedziba firmy Ewita Ewa Florowska mieści się pod adresem ul. Piłsudskiego 38, w Mińsku Mazowieckim (kod pocztowy: 05-300). Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to [kopiuj].

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką. Specjaliści firmy zajmują się m.in. zaburzeniami łaknienia i odżywiania, opracowywaniem indywidualnych diet, dbaniem o zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie oraz udzielaniem porad dietetycznych. W gabinecie dietetycznym można skonsultować się z lekarzem dietetykiem, który pomoże dobrać odpowiednią dietę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i celów.

Firma Ewita Ewa Florowska cieszy się uznaniem dzięki doświadczeniu swoich pracowników oraz szerokiemu zakresowi świadczonych usług. Liczymy na to, że spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę.

Listing Tags
Address
ul. Piłsudskiego 38, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *