„Fit Dietetyk” Grzegorz Zawadzki

Listing Category
Description

"Fit Dietetyk" Grzegorz Zawadzki to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i zdrowym odżywianiem.

Niestety, szczegółowe informacje na temat oferty firmy nie zostały dostarczone. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z "Fit Dietetyk" Grzegorzem Zawadzkim poprzez email: g.zawadzki@fitdietetyk.pl lub telefon: 886 406...

Jeśli chcesz odwiedzić siedzibę firmy osobiście, znajduje się ona pod adresem: ul. Wierzbowa 15, 35-310 Rzeszów. Możesz również skorzystać z nawigacji GPS, wpisując współrzędne geograficzne firmy: 50.03299N, 22.01519E.

W branży dietetycznej większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, poradnictwo zdrowotne związane z dietą, a także prowadzenie gabinetów i poradni dietetycznych.

Długoletnie doświadczenie firmy na rynku gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencje pracowników, którzy są w stanie sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom klientów "Fit Dietetyk" Grzegorz Zawadzki.

Listing Tags
Address
ul. Wierzbowa 15, 35-310 Rzeszów podkarpackie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *