Fixbody Wiktor Ciejka

Listing Category
Description

Fixbody Wiktor Ciejka to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. Jeśli szukasz informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 507 696... lub wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@fixbody.pl.

Siedziba Fixbody Wiktor Ciejka mieści się przy ulicy Borowskiego 37/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Fixbody Wiktor Ciejka oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Specjaliści firmy zajmują się m.in. zaburzeniami łaknienia i odżywiania, opracowywaniem diet dla zdrowia oraz udzielaniem porad dietetycznych. W gabinetach dietetycznych można skorzystać z usług lekarzy dietetyków, którzy pomogą dobrać odpowiednią dietę. Poradnie dietetyczne Fixbody Wiktor Ciejka są miejscem, gdzie można uzyskać fachową pomoc i wsparcie w kwestiach związanych z dietą.

Doświadczenie pracowników Fixbody Wiktor Ciejka oraz szeroki zakres świadczonych usług pozwalają spełnić oczekiwania klientów. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, firma Fixbody Wiktor Ciejka jest idealnym wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Borowskiego 37/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *