Flowfit Natalia Makowska

Listing Category
Description

Flowfit Natalia Makowska to firma działająca w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w Starogardzie Gdańskim, w województwie pomorskim. Jeśli jesteś zainteresowany/a oferowanymi przez firmę produktami i usługami, możesz skontaktować się z nią telefonicznie pod numerem 782 579... lub mailowo pod adresem dietetyk@stg.pl.

Przedstawiciel firmy Flowfit Natalia Makowska jest również dostępny do spotkań osobistych. Możesz umówić się na spotkanie pod adresem ul. Tuwima 7 lok. 7, 83-200 Starogard Gdański. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

W branży dietetycznej większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, poradnictwo zdrowotne związane z dietą, leczenie dietetyczne pod nadzorem lekarza, prowadzenie gabinetów dietetycznych, a także poradnictwo dietetyczne.

Flowfit Natalia Makowska posiada doświadczonych pracowników, którzy są w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, firma może zapewnić wysoką jakość świadczonych usług.

Listing Tags
Address
ul. Tuwima 7 lok. 7, 83-200 Starogard Gdański pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *