Food Office – Michał Kaźmierczak

Listing Category
Description

Food Office - Michał Kaźmierczak to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Gdyni, w województwie pomorskim. Jeśli szukasz informacji na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 792 802... lub drogą mailową na adres kontakt@foodoffice.pl.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, możesz odwiedzić siedzibę firmy Food Office - Michał Kaźmierczak, która znajduje się pod adresem ul. Grodnieńska 12 lok. 103, 81-533 Gdynia.

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką, takie jak poradnictwo dietetyczne, opracowywanie diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego. Firma oferuje również porady dietetyka oraz diety dla zdrowia.

Food Office - Michał Kaźmierczak cieszy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Jeśli skorzystałeś z usług tej firmy, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie". Dołącz do grona klientów, którzy dbają o swoje zdrowie i korzystają z profesjonalnych usług dietetycznych świadczonych przez Food Office - Michał Kaźmierczak.

Listing Tags
Address
ul. Grodnieńska 12 lok. 103, 81-533 Gdynia pomorskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *