Gabinet Dietetyczny Magdalena Tymczewska-Engler

Listing Category
Description

Gabinet Dietetyczny Magdalena Tymczewska-Engler to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, szczegółowe informacje na temat oferty firmy nie zostały dostarczone. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Gabinetem Dietetycznym Magdalena Tymczewska-Engler poprzez email: dietetyk-gniezno@o2.pl lub telefonicznie pod numerem 660 765...

Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, zapraszamy do odwiedzenia siedziby Gabinetu Dietetycznego Magdalena Tymczewska-Engler. Adres firmy to ul. ks. Łubieńskiego 8 lok.4A, 62-200 Gniezno. Możesz również skorzystać z nawigacji GPS, wpisując współrzędne geograficzne firmy: 52.53491N, 17.59967E.

Główne obszary działalności firmy obejmują:

- Konsultacje z dietetykiem
- Zaburzenia łaknienia i odżywiania
- Opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych
- Zdrowa dieta i profilaktyka zdrowotna
- Poradnictwo dietetyczne
- Współpraca z lekarzami dietetykami
- Gabinety dietetyczne i poradnie

Gabinet Dietetyczny Magdalena Tymczewska-Engler stawia sobie za cel zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Zespół firmy dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów i pomóc im osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę.

Mamy nadzieję, że w ofercie Gabinetu Dietetycznego Magdalena Tymczewska-Engler znajdziesz rozwiązania, których szukasz. Zapraszamy do skorzystania z usług tej renomowanej firmy i cieszenia się korzyściami zdrowego odżywiania.

Listing Tags
Address
ul. ks. Łubieńskiego 8 lok.4A, 62-200 Gniezno wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *