Gabinet Poradnictwa Dietetycznego i Zwalczania Otyłości

Listing Category
Description

Gabinet Poradnictwa Dietetycznego i Zwalczania Otyłości to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w malowniczej miejscowości Krzeszowice, w województwie małopolskim. Głównym profilem działalności firmy jest zapewnienie profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania i walki z otyłością.

Jeśli jesteś zainteresowany/a oferowanymi przez nas produktami i usługami, możesz skontaktować się z nami drogą telefoniczną pod numerem 660 156... lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres agnieszka.gasior@interia.eu.

Nasz gabinet znajduje się pod adresem ul. Czatkowice Dolne 96, w miejscowości Krzeszowice, kod pocztowy 32-065. Jeśli potrzebujesz dokładnych współrzędnych geograficznych, skopiuj je z naszej strony internetowej.

W ramach naszej działalności oferujemy szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Nasz doświadczony zespół specjalistów pomoże Ci w walce z zaburzeniami łaknienia i odżywiania, zapewniając kompleksową opiekę dietetyczną. W naszym gabinecie znajdziesz również poradnię dietetyczną, gdzie nasi eksperci udzielą Ci fachowych porad i wsparcia w doborze odpowiedniej diety dla zdrowia.

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysoko wykwalifikowany personel zapewnią Ci wysoki poziom kompetencji i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i rozpoczęcia drogi do zdrowego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Czatkowice Dolne 96, 32-065 Krzeszowice małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *