Gąsecka Ewa Gabinet Internistyczny

Listing Category
Description

Firma Kowalski Jan Gabinet Dietetyczny to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Łódź, w województwie łódzkim. Jej siedziba mieści się pod adresem ul. Kopernika 67/69, 90-553 Łódź.

Jeśli jesteś zainteresowany/a uzyskaniem więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 698 627... lub wysłać wiadomość e-mail na adres gabinet@dietetyka-linea.pl. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Firma Kowalski Jan Gabinet Dietetyczny specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmujących m.in. poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Nasz doświadczony zespół dietetyków i lekarzy dietetyków zapewnia wysoki poziom kompetencji i profesjonalnej obsługi klientów.

W naszym gabinecie dietetycznym oferujemy kompleksowe podejście do zdrowia i diety. Zajmujemy się opracowywaniem indywidualnych planów żywieniowych, dostosowanych do potrzeb i celów naszych klientów. Nasze poradnie dietetyczne są miejscem, gdzie można uzyskać fachową pomoc i wsparcie w osiągnięciu zdrowej diety oraz utrzymaniu odpowiedniej wagi.

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz zaangażowanie naszych pracowników gwarantują wysoką jakość usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Listing Tags
Address
ul. Kopernika 67/69, 90-553 Łódź Polesie, łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *