Gravitamed – Poradnia Dietetyczna Grażyna Kołodziej

Listing Category
Description

Firma Gravitamed - Poradnia Dietetyczna Grażyna Kołodziej to renomowane przedsiębiorstwo działające w branży dietetycznej. Zlokalizowana w malowniczych Krapkowicach, w województwie opolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Jeśli szukasz profesjonalnej poradnictwa żywieniowego, Gravitamed to idealne miejsce dla Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów, możemy zagwarantować wysoki poziom obsługi oraz kompetencje niezbędne do rozwiązania Twoich problemów związanych z dietą i zdrowiem.

Nasza poradnia oferuje szeroki zakres usług, obejmujący m.in. porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także konsultacje z lekarzem dietetykiem. W naszym gabinecie dietetycznym znajdziesz profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo w zakresie zdrowego odżywiania.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, mieszczącej się pod adresem 47-303 Krapkowice, ul. Piastowska 20 lok. 9. Jeśli wolisz spotkać się z naszym przedstawicielem osobiście, podajemy również współrzędne geograficzne naszej siedziby.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem gravitamed@gmail.com. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Gravitamed - Poradnia Dietetyczna Grażyna Kołodziej to miejsce, gdzie zdrowie i dieta idą w parze. Zapewniamy profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do każdego klienta. Skorzystaj z naszych usług i odzyskaj kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem.

Listing Tags
Address
ul. Piastowska 20 lok. 9, 47-303 Krapkowice opolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *