Healthy and Fit Katarzyna Siedzik „Gabinety Zdrowia”

Listing Category
Description

Healthy and Fit Katarzyna Siedzik "Gabinety Zdrowia" to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Gdańsku, w województwie pomorskim. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia i pomaganie klientom w osiągnięciu swoich celów związanych z dietą i odżywianiem.

Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym poradnictwo żywieniowe, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Jej doświadczony zespół dietetyków posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji, zdobytych dzięki wieloletniej pracy w branży.

Klienci mogą skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem 731 938... lub drogą mailową na adres siedzikkasia@gmail.com. Istnieje również możliwość osobistego odwiedzenia siedziby firmy, która mieści się pod adresem ul. Słonimskiego 6 lok. U9, 80-280 Gdańsk. W celu łatwiejszego dotarcia, można skorzystać z nawigacji GPS i wprowadzić współrzędne geograficzne firmy: 54.35202N, 18.64663E.

Wśród usług oferowanych przez Healthy and Fit Katarzyna Siedzik "Gabinety Zdrowia" znajdują się m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie planów żywieniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, leczenie i wsparcie w przypadku zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Firma specjalizuje się również w dietetyce zdrowotnej, oferując porady i wsparcie w zakresie zdrowej diety oraz wspomagając leczenie różnych schorzeń poprzez odpowiednie żywienie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiemu poziomowi wiedzy, Healthy and Fit Katarzyna Siedzik "Gabinety Zdrowia" zapewnia klientom spełnienie ich oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych projektów związanych z dietą i zdrowym stylem życia. Jej profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że firma cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród swoich klientów.

Listing Tags
Address
ul. Słonimskiego 6 lok. U9, 80-280 Gdańsk pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *