Holify Sp. z o.o.

Listing Category
Description

Opis działalności firmy MedicaCare Sp. z o.o. w Poznaniu
Centrum zdrowia MedicaCare mieści się w sercu Poznania. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług medycznych, skupiając się na fizjoterapii, rehabilitacji oraz dietetyce. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, osteopatów, dietetyków klinicznych oraz fizjoterapeutów dziecięcych, którzy zapewniają profesjonalną opiekę zdrowotną.

W ramach naszej oferty fizjoterapeutycznej, skupiamy się na leczeniu i zapobieganiu różnym schorzeniom związanym z narządami miednicy, takim jak nietrzymanie moczu, nietrzymanie stolca, ból miednicy, zaburzenia seksualne oraz inne problemy związane z funkcją mięśni dna miednicy. Ponadto, zajmujemy się również fizjoterapią proktologiczną, pomagając w leczeniu schorzeń takich jak zaparcia, dysfunkcje wisceralne przewodu pokarmowego, choroba hemoroidalna, dyssynergia zwieraczy oraz nietrzymanie gazów i stolca.

W zakresie osteopatii, nasz zespół specjalistów leczy różne dolegliwości, takie jak dyskopatie, zaburzenia ruchomości stawów, wady postawy, zespoły bólowe kręgosłupa, neuralgia międzyżebrowa i podpotyliczna, a także rwę kulszową, udową i ramienną.

Nasza fizjoterapia dziecięca skierowana jest na pomoc w przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, dysplazji stawu biodrowego, ograniczeń ruchomości kręgosłupa i stawów oraz asymetrii głowy u dzieci.

Dodatkowo, oferujemy również indywidualne plany żywieniowe dla osób zdrowych i chorych, seniorów, dzieci, sportowców oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jesteśmy dostępni dla klientów z całego województwa wielkopolskiego, a nasze usługi są dostępne w Poznaniu oraz w okolicach miasta.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, a pomożemy Ci zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Listing Tags
Address
Rehabilitacja

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *