Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

Listing Category
Description

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Tychy, w województwie śląskim. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie odżywianie i dbanie o zdrowie.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, możesz skontaktować się z przedstawicielem Instytutu Dietetyki i Promocji Zdrowia drogą mailową, pod adresem instytut@mocdiety.pl lub telefoniczną, pod numerem 787 323..., aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Firma mieści się pod adresem ul. Owczarska 9, 43-100 Tychy. Jeśli chciałbyś spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS adresu siedziby.

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia skupia się na szeroko pojętej dziedzinie dietetyki. Oferuje usługi takie jak poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, a także leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania. W swojej ofercie posiada również poradnie dietetyczne oraz gabinety dietetyczne, gdzie specjaliści pomagają klientom w osiągnięciu zdrowej wagi i poprawie stanu zdrowia.

Jeśli jesteś zainteresowany zdrowym odżywianiem, dietą dla zdrowia lub potrzebujesz porady lekarza dietetyka, Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia jest miejscem, które warto odwiedzić. Ich specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednią dietę, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do grona zadowolonych klientów Instytutu Dietetyki i Promocji Zdrowia. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Owczarska 9, 43-100 Tychy śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *