Instytut Medycyny Zapobiegawczej Sp. z o.o.

Listing Category
Description

Instytut Medycyny Zapobiegawczej Sp. z o.o. to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Konstantynów Łódzki, w województwie łódzkim.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dietetyki, oferując kompleksowe wsparcie w kwestiach związanych z zdrowym odżywianiem. Nasz zespół doświadczonych dietetyków jest gotowy, by pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z dietą i zdrowiem.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług, obejmujący m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Nasi specjaliści są również wykwalifikowanymi lekarzami dietetykami, co pozwala nam zapewnić kompleksową opiekę medyczną w zakresie dietoterapii.

Nasza siedziba znajduje się pod adresem 95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Zgierska 20 lok. 20. Jeśli chcesz spotkać się z naszym przedstawicielem osobiście, skorzystaj z podanych współrzędnych geograficznych.

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników zagwarantują Ci najwyższy poziom kompetencji i profesjonalnej obsługi. Zaufaj nam i daj nam szansę pomóc Ci w osiągnięciu zdrowej i zrównoważonej diety. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij dbać o swoje zdrowie od kuchni!

Listing Tags
Address
ul. Zgierska 20 lok. 20, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *