Ireneusz Kośla Dietetyk

Listing Category
Description

Ireneusz Kośla Dietetyk to renomowany specjalista w dziedzinie dietetyki, który prowadzi swoją firmę w Siedlcach, w województwie mazowieckim. Jego głównym celem jest pomoc klientom w osiągnięciu zdrowej i zrównoważonej diety, poprawie stanu zdrowia oraz utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

Firma Ireneusza Kośli nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty, jednak możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji. Możesz skorzystać z adresu e-mail: sklep@gosuple.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 607 881...

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, firma Ireneusza Kośli znajduje się pod adresem: ul. Mazurska 2, 08-110 Siedlce. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć siedzibę firmy.

W ofercie Ireneusza Kośli Dietetyk znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką. Specjalista ten zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywaniem indywidualnych planów dietetycznych, udzielaniem porad dotyczących zdrowego odżywiania oraz prowadzeniem gabinetu dietetycznego. Jego wiedza i doświadczenie pozwalają na skuteczną pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów zdrowotnych.

Pracownicy firmy Ireneusza Kośli Dietetyk są wysoko wykwalifikowani i posiadają niezbędne kompetencje, aby zapewnić wysoki poziom obsługi klientów. Długotrwała obecność firmy na rynku świadczy o jej profesjonalizmie i zaufaniu, jakim cieszy się wśród klientów. Jeśli szukasz specjalisty od dietetyki, Ireneusz Kośla Dietetyk jest godnym polecenia wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Mazurska 2, 08-110 Siedlce mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *