Jedz Pozytywnie Michalina Lange-Łączna

Listing Category
Description

Firma Jedz Pozytywnie Michalina Lange-Łączna specjalizuje się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w malowniczej miejscowości Toruń, w województwie kujawsko-pomorskim.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić szczegółowych informacji na temat profilu działalności naszej firmy oraz oferowanych przez nas produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: jedzpozytywnie@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 509 155...

Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Znajdujemy się pod adresem ul. Grabowa 10a, 87-100 Toruń. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać nasze współrzędne geograficzne: 53.02298N, 18.65026E.

W branży, w której działamy, większość firm oferuje usługi związane z dietetyką. Nasza firma specjalizuje się również w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy zapewnią wysoki poziom obsługi i posiadają niezbędne kompetencje do realizacji zleconych przedsięwzięć.

Listing Tags
Address
ul. Grabowa 10a, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *