Justfit Justyna Bukowska; Wspólnik Spółki Cywilnej B&B

Listing Category
Description

Justfit Justyna Bukowska; Wspólnik Spółki Cywilnej B&B to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Łodzi, województwie łódzkim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem Justfit Justyna Bukowska; Wspólnik Spółki Cywilnej B&B drogą mailową (justfit.centrum@gmail.com) lub telefoniczną (730 170...), można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem 90-418 Łódź, al. Kościuszki 41 lok. 6. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

W ofercie firmy Justfit Justyna Bukowska; Wspólnik Spółki Cywilnej B&B znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką. Wśród najczęściej pojawiających się usług w branży można wymienić:

- Konsultacje z dietetykiem
- Zaburzenia łaknienia
- Zaburzenia odżywiania
- Indywidualne plany żywieniowe
- Dieta dla zdrowia
- Poradnictwo żywieniowe
- Leczenie dietetyczne
- Poradnia dietetyczna
- Gabinet dietetyczny

Firma Justfit Justyna Bukowska; Wspólnik Spółki Cywilnej B&B posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji, wynikający z wieloletniego doświadczenia w branży. Dzięki temu, firma jest w stanie spełnić oczekiwania klientów i skutecznie realizować powierzone jej projekty.

Listing Tags
Address
al. Kościuszki 41 lok. 6, 90-418 Łódź Śródmieście, łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *