Justyna Cieślica

Listing Category
Description

Firma Justyna Cieślica, z siedzibą w Krakowie, w województwie małopolskim, specjalizuje się w branży dietetycznej. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego odżywiania i pomaganie klientom w osiągnięciu ich celów dietetycznych.

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi, które obejmują poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, a także pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania. Justyna Cieślica to doświadczony dietetyk, który posiada szeroką wiedzę na temat zdrowego stylu życia i skutecznych metod odchudzania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez firmę usługach i produktach, możesz skontaktować się z nią telefonicznie pod numerem 502 662... lub wysłać wiadomość e-mail na adres j.cieslica@dobrydietetyk.pl.

Jeżeli preferujesz osobiste spotkanie, zapraszamy do odwiedzenia siedziby Justyny Cieślicy. Znajduje się ona pod adresem ul. Grzegórzecka 73 a lok. U2, 31-559 Kraków. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać współrzędne geograficzne firmy: 50.05801N, 19.95884E.

Firma Justyna Cieślica specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Jej oferta obejmuje poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych oraz prowadzenie gabinetu dietetycznego. Justyna Cieślica to doświadczony lekarz dietetyk, który z pasją i zaangażowaniem pomaga klientom w osiągnięciu ich celów zdrowotnych.

Jeśli szukasz profesjonalnej poradnictwa dietetycznego, gabinetu dietetycznego lub pomocy w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, firma Justyna Cieślica jest idealnym wyborem. Jej siedziba w Krakowie jest łatwo dostępna, a doświadczony zespół dietetyków zapewni Ci kompleksową opiekę i wsparcie w osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Justyna Cieślica i podziel się swoją opinią o jej usługach w naszej sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Grzegórzecka 73 a lok. U2, 31-559 Kraków Grzegórzki, małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *