Karolina Pawlak Coaching Żywieniowy Online bez-Diety. Pl

Listing Category
Description

Karolina Pawlak Coaching Żywieniowy Online bez-Diety. Pl to firma specjalizująca się w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Ostrów Wielkopolski, w województwie wielkopolskim.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z coachingiem żywieniowym online. Działamy w oparciu o innowacyjne podejście, które pozwala naszym klientom osiągnąć swoje cele zdrowotne i żywieniowe bez konieczności stosowania tradycyjnych diet.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z naszym przedstawicielem za pomocą maila zdrowonamaksa@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 578 743..., możesz uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

Nasza siedziba znajduje się pod adresem 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Baczyńskiego 34. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu, gdzie nasi wykwalifikowani dietetycy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i żywieniowe.

W naszej branży skupiamy wiele firm, które oferują usługi związane z dietetyką, zaburzeniami łaknienia i odżywianiem, zdrową dietą oraz poradnictwem dietetycznym.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, możemy zagwarantować wysoki poziom obsługi i kompetencje naszych pracowników, którzy są niezbędni do realizacji zleconych przedsięwzięć.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów Karolina Pawlak Coaching Żywieniowy Online bez-Diety. Pl.

Listing Tags
Address
ul. Baczyńskiego 34, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *