Katarzyna Cimek Dietetyk

Listing Category
Description

Katalog firm

Katarzyna Cimek Dietetyk to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Białystok, w województwie podlaskim.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania, firma Katarzyna Cimek Dietetyk jest idealnym wyborem. Oferuje szeroki zakres usług, które pomogą Ci osiągnąć i utrzymać zdrową wagę oraz poprawić swoje samopoczucie.

Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez firmę produktach i usługach, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną pod numerem 693 156... lub wysłać wiadomość na adres e-mail: katarzyna.cimek@gmail.com.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem 15-680 Białystok, ul. Atłasowa 22 lok. 3. Jeśli preferujesz spotkanie osobiste, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych siedziby Katarzyna Cimek Dietetyk.

W ofercie firmy znajdują się usługi takie jak konsultacje z dietetykiem, pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania oraz wiele innych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, firma Katarzyna Cimek Dietetyk gwarantuje wysoki poziom obsługi oraz kompetencje swoich pracowników. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że osiągniesz zamierzone cele i poprawisz swoje zdrowie dzięki odpowiedniej diecie.

Jeśli szukasz gabinetu dietetycznego, w którym otrzymasz kompleksową opiekę i fachowe porady, to Katarzyna Cimek Dietetyk jest idealnym wyborem. Skorzystaj z ich usług i ciesz się zdrowym stylem życia.

Listing Tags
Address
ul. Atłasowa 22 lok. 3, 15-680 Białystok podlaskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *