Katarzyna Ciszek Diet Factory

Listing Category
Description

Katalog firm Katarzyna Ciszek Diet Factory

Katarzyna Ciszek Diet Factory to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w malowniczej miejscowości Kraków, w województwie małopolskim. Jej głównym profilem działalności jest świadczenie usług dietetycznych.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednakże, możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy poprzez e-mail: kasiaciszek@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 509 542..., aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług Katarzyna Ciszek Diet Factory, możesz również odwiedzić ich siedzibę osobiście. Adres firmy to ul. Widok 39 lok. 7, 31-567 Kraków. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wprowadzić współrzędne geograficzne firmy: 50.05691N, 19.97807E.

W zakresie działalności większości firm z branży dietetycznej znajdują się m.in. usługi dietetyka, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, poradnictwo dietetyczne oraz oferowanie diet dostosowanych do zdrowia i potrzeb klienta.

Firma Katarzyna Ciszek Diet Factory stawia sobie za cel zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że w ich ofercie znajdziesz to, czego szukasz.

Listing Tags
Address
ul. Widok 39 lok. 7, 31-567 Kraków Grzegórzki, małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *