Katarzyna Szymczak-Zasańska Poradnia Dietetyczna; Foto Pleszew; Studio Smyk

Listing Category
Description

Katalog firm Dietetycy to miejsce, w którym Katarzyna Szymczak-Zasańska Poradnia Dietetyczna; Foto Pleszew; Studio Smyk prowadzi swoją działalność. Firma ma swoją siedzibę w malowniczym Pleszewie, położonym w województwie wielkopolskim.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o oferowanych przez tę firmę produktach i usługach, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną pod numerem 506 018... lub mailową na adres kasiaszymczak90@gmail.com.

Katarzyna Szymczak-Zasańska Poradnia Dietetyczna; Foto Pleszew; Studio Smyk mieści się pod adresem ul. Sienkiewicza 39, 63-300 Pleszew. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Branża dietetyczna skupia wiele firm, z których większość specjalizuje się w takich dziedzinach jak: dietetyka, zaburzenia łaknienia i odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Katarzyna Szymczak-Zasańska Poradnia Dietetyczna; Foto Pleszew; Studio Smyk, dzięki doświadczeniu swoich pracowników w branży, zapewnia swoim klientom wysoki poziom obsługi i kompetencji. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że jest to miejsce, w którym można liczyć na fachową pomoc i wsparcie w osiągnięciu zdrowej diety i stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Sienkiewicza 39, 63-300 Pleszew wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *