Klaudia Niemira – Dietetyk Kliniczny

Listing Category
Description

Firma Klaudia Niemira - Dietetyk Kliniczny to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Wrocław, w województwie dolnośląskim. Jej siedziba znajduje się pod adresem 54-203 Wrocław, ul. Legnicka 49A lok. 6C.

Pracownicy Klaudia Niemira - Dietetyk Kliniczny są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nimi poprzez email: klaudianiemira.dietetyk@gmail.com lub telefon: 723 893.

Firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług dietetycznych. Jej oferta obejmuje m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego. Pracownicy Klaudia Niemira - Dietetyk Kliniczny są również wykwalifikowanymi lekarzami dietetykami, co gwarantuje wysoki poziom profesjonalizmu i kompetencji.

Firma cieszy się wieloletnią obecnością na rynku, co świadczy o zaufaniu klientów i wysokiej jakości usług. Pracownicy Klaudia Niemira - Dietetyk Kliniczny są zaangażowani w zapewnienie wysokiego poziomu obsługi i kompleksowej opieki nad klientami. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia do zdrowego odżywiania i chcesz skorzystać z usług doświadczonego dietetyka, firma Klaudia Niemira - Dietetyk Kliniczny jest idealnym wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Legnicka 49A lok. 6C, 54-203 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *