Klaudia Polkowska Synergia – Psychologia i Dietetyka Razem

Listing Category
Description

Katalog firm to miejsce, w którym można znaleźć szeroki wybór specjalistów z branży psychiatrii, psychologii i psychoterapii. Jedną z renomowanych firm działających w tej dziedzinie jest Klaudia Polkowska Synergia - Psychologia i Dietetyka Razem. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni, w województwie pomorskim.

Adres, pod którym Klaudia Polkowska Synergia - Psychologia i Dietetyka Razem prowadzi swoją działalność, to ul. Dziurawcowa 3, 81-589 Gdynia. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

W branży psychiatrii, psychologii i psychoterapii przedsiębiorstwa oferują szeroki zakres usług. Można skorzystać z usług lekarza psychiatry, lekarza psychologa oraz lekarza psychoterapeuty. Specjaliści zajmują się różnymi dziedzinami, takimi jak psychiatria, psychologia, psychoterapia, leczenie chorób psychicznych, udzielanie porad psychologicznych czy terapia depresji, schizofrenii, zaburzeń psychicznych, nerwicy, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń lękowych, anoreksji, bulimii, ADHD i wielu innych.

Klaudia Polkowska Synergia - Psychologia i Dietetyka Razem to firma, która dba o zadowolenie swoich klientów. Jeśli skorzystałeś z usług tej firmy, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie". Dołącz do grona zadowolonych klientów Klaudii Polkowskiej Synergii - Psychologii i Dietetyki Razem i ciesz się profesjonalną opieką.

Listing Tags
Address
ul. Dziurawcowa 3, 81-589 Gdynia pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *