„Kroma” Porady Dietetyczne

Listing Category
Description

Firma "Kroma" Porady Dietetyczne specjalizuje się w świadczeniu usług dietetycznych. Znajduje się w Grodzisku Wielkopolskim, w województwie wielkopolskim. Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o oferowanych przez firmę produktach i usługach, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 513 623.

Firma "Kroma" Porady Dietetyczne mieści się przy ulicy Kolejowej 14 c, 62-065 Grodzisk Wielkopolski. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, poradnictwo zdrowotne związane z dietą oraz konsultacje z lekarzem dietetykiem. Nasz gabinet dietetyczny jest miejscem, gdzie możesz skonsultować swoje potrzeby żywieniowe i otrzymać profesjonalne porady od naszych specjalistów. Oferujemy również usługi w poradni dietetycznej, gdzie możesz skorzystać z kompleksowej opieki dietetycznej.

Jesteśmy przekonani, że dołączysz wkrótce do grona zadowolonych klientów firmy "Kroma" Porady Dietetyczne. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o naszej firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Kolejowa 14 c, 62-065 Grodzisk Wielkopolski wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *