Losvet Przychodnia weterynaryjna Aleksandra Ławniczak

Listing Category
Description

Przychodnia weterynaryjna Losvet Aleksandra Ławniczak to profesjonalna placówka medyczna, która od 2013 roku świadczy usługi weterynaryjne dla zwierząt domowych w Rumii i okolicach. Nasza główna działalność koncentruje się na profilaktyce, leczeniu chorób zakaźnych i pasożytniczych u psów, kotów oraz innych zwierząt domowych, takich jak gryzonie.

Nasz zespół doświadczonych weterynarzy oferuje szeroki zakres usług, w tym diagnostykę i leczenie różnych schorzeń. Specjalizujemy się w leczeniu chorób układu krążenia, krwi, moczowego, nerwowego, oddechowego, pokarmowego, wątroby, trzustki oraz rozrodczego. Ponadto, zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem problemów endokrynologicznych u psów i kotów.

W naszej przychodni przeprowadzamy również różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne, zarówno miękkie, jak i ortopedyczne. Pomagamy również w problemach stomatologicznych zwierząt domowych. Oferujemy szczepienia ochronne oraz chipowanie psów i kotów, wraz z wystawieniem paszportów weterynaryjnych.

W celu zapewnienia kompleksowej opieki nad zwierzętami, w naszym gabinecie przeprowadzamy różnego rodzaju badania diagnostyczne, takie jak badanie biochemiczne krwi, badanie moczu, testy paskowe, badanie zeskrobin pod mikroskopem, pobieranie prób do badań laboratoryjnych, RTG oraz USG jamy brzusznej.

Nasza przychodnia dba również o odpowiednie żywienie zwierząt. Dlatego właścicielom czworonogów w różnym wieku i kondycji fizycznej udzielamy porad dietetycznych dotyczących zbilansowanego żywienia.

Jesteśmy świadomi, że zdrowie zwierząt nie zna dni wolnych. Dlatego w soboty, niedziele i święta przyjmujemy wizyty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Przychodnią Weterynaryjną Losvet, gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę i troskę o zdrowie zwierząt.

Listing Tags
Address
Lecznice weterynaryjne

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *