M-Diet Gabinet Dietetyczny Magdalena Przybyłowska

Listing Category
Description

M-Diet Gabinet Dietetyczny Magdalena Przybyłowska to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie usług dietetycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą M-Diet Gabinet Dietetyczny Magdalena Przybyłowska i chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nią produktach i usługach, możesz skontaktować się z firmą drogą telefoniczną pod numerem 506 461... lub mailowo pod adresem kontakt@m-diet.pl.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Stanisława Staszica 45, 62-800 Kalisz. Jeśli preferujesz spotkanie z przedstawicielem firmy osobiście, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

M-Diet Gabinet Dietetyczny Magdalena Przybyłowska specjalizuje się w różnych dziedzinach dietetyki, takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, dieta od dietetyka. Firma oferuje również usługi poradni dietetycznej oraz porady dietetyka.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług M-Diet Gabinet Dietetyczny Magdalena Przybyłowska, mamy nadzieję, że dołączysz do grona zadowolonych klientów. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Stanisława Staszica 45, 62-800 Kalisz wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *