„Mądre Żywienie” Gabinet Dietetyki Klinicznej Agnieszka Blumczyńska

Listing Category
Description

"Mądre Żywienie" Gabinet Dietetyki Klinicznej Agnieszka Blumczyńska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Koninie, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietetyką.

Agnieszka Blumczyńska, właścicielka gabinetu, posiada bogate doświadczenie w dziedzinie dietetyki klinicznej. Jej profesjonalizm i wiedza są gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę.

Gabinet "Mądre Żywienie" specjalizuje się w obszarze dietetyki klinicznej, oferując kompleksowe wsparcie w zakresie zdrowego odżywiania. Ich oferta obejmuje m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania.

Dzięki profesjonalnemu podejściu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, "Mądre Żywienie" Gabinet Dietetyki Klinicznej Agnieszka Blumczyńska zapewnia kompleksową opiekę i skuteczne rezultaty. Ich zespół dietetyków jest wykwalifikowany i stale podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług "Mądre Żywienie" Gabinet Dietetyki Klinicznej Agnieszka Blumczyńska, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 535 074... lub wysłać wiadomość e-mail na adres agnieszka@madrezywienie.pl.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. 11 Listopada 16 lok. 61, 62-510 Konin. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

"Mądre Żywienie" Gabinet Dietetyki Klinicznej Agnieszka Blumczyńska to miejsce, gdzie zdrowie i dieta idą w parze. Ich usługi są dedykowane wszystkim, którzy pragną poprawić swoje zdrowie i samopoczucie poprzez odpowiednie odżywianie. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z usług tej renomowanej firmy.

Listing Tags
Address
ul. 11 Listopada 16 lok. 61, 62-510 Konin wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *