Maem Krzysztof Hanzlik

Listing Category
Description

Firma Maem Krzysztof Hanzlik specjalizuje się w dziedzinie dietetyki. Zlokalizowana w Bielsku-Białej, województwie śląskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietą.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy za pośrednictwem maila: krzysztof.hanzlik@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 668 300..., można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Siedziba firmy Maem Krzysztof Hanzlik znajduje się pod adresem ul. Kazimierza Wielkiego 21 lok. 1, 43-300 Bielsko-Biała. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, dokładne współrzędne geograficzne firmy mogą okazać się pomocne.

W ofercie firmy znajdują się usługi takie jak konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dotyczące zdrowej diety, a także możliwość skorzystania z usług lekarza dietetyka. Firma prowadzi również gabinet dietetyczny oraz poradnię dietetyczną, gdzie można uzyskać profesjonalne wsparcie i porady.

Dzięki doświadczeniu pracowników firmy Maem Krzysztof Hanzlik oraz szerokiemu zakresowi świadczonych usług, firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Liczymy na to, że profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że osiągniesz swoje cele związane z dietą i zdrowym stylem życia.

Listing Tags
Address
ul. Kazimierza Wielkiego 21 lok. 1, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *