Magdalena Otto – Dietetyka i Wellness

Listing Category
Description

Firma Magdalena Otto - Dietetyka i Wellness to profesjonalne przedsiębiorstwo działające w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Świdnica, w województwie dolnośląskim. Jeśli szukasz informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 721 624... lub wysłać wiadomość e-mail na adres dietetyk.m.otto@gmail.com.

Siedziba firmy Magdalena Otto - Dietetyka i Wellness mieści się pod adresem 58-105 Świdnica, ul. Prądzyńskiego 119 lok. 16. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to [kopiuj].

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Ich oferta obejmuje m.in. poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego. Współpracują z doświadczonymi dietetykami, którzy posiadają wysoki poziom kompetencji i są zaangażowani w obsługę klientów.

Firma Magdalena Otto - Dietetyka i Wellness jest przekonana, że ich doświadczenie w branży oraz profesjonalizm pracowników zagwarantują wysoką jakość usług i satysfakcję klientów. Jeśli szukasz wsparcia w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki, warto skorzystać z oferty tej renomowanej firmy.

Listing Tags
Address
ul. Prądzyńskiego 119 lok. 16, 58-105 Świdnica dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *