Małek Sebastian Lekarz Medycyny, Dietetyk

Listing Category
Description

Małek Sebastian Lekarz Medycyny, Dietetyk to firma z siedzibą w Koninie, w województwie wielkopolskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Małek Sebastian Lekarz Medycyny, Dietetyk poprzez email: kontakt@prometabolic.pl lub telefon: 660 245...

Jeśli chcesz spotkać się osobiście z przedstawicielem firmy, możesz odwiedzić ich siedzibę w Koninie, przy ulicy Wojska Polskiego 33 A, pokój 133A. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma Małek Sebastian Lekarz Medycyny, Dietetyk oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych diet, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznej.

Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Małek Sebastian Lekarz Medycyny, Dietetyk i podziel się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Wojska Polskiego 33 A pok. 133A, 62-500 Konin wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *