„Malutka Kaloria” Gabinet Dietetyczny Ewelina Mulka

Listing Category
Description

Firma "Zdrowe Odżywianie" Gabinet Dietetyczny Anna Nowak zlokalizowana w Krotoszynie specjalizuje się w świadczeniu usług dietetycznych. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie odżywianie.

W ofercie firmy "Zdrowe Odżywianie" znajduje się szeroki zakres usług, które obejmują konsultacje z doświadczonym dietetykiem, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, a także monitorowanie postępów i udzielanie wsparcia w trakcie procesu zmiany nawyków żywieniowych.

Gabinet dietetyczny "Zdrowe Odżywianie" skupia się na zapewnieniu kompleksowej opieki nad pacjentami, oferując również poradnictwo w zakresie dietoterapii, leczenia zaburzeń łaknienia oraz odżywiania.

Pracownicy firmy "Zdrowe Odżywianie" posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie dietetyki, co gwarantuje wysoki poziom kompetencji i profesjonalizmu.

Jeśli szukasz fachowej pomocy w kwestii zdrowego odżywiania, skontaktuj się z przedstawicielem firmy "Zdrowe Odżywianie" telefonicznie pod numerem 661 111... i dowiedz się więcej o oferowanych przez nich usługach.

Adres gabinetu dietetycznego "Zdrowe Odżywianie" to ul. Zdunowska 97 lok. 1B, 63-700 Krotoszyn. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z dietetykiem, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Firma "Zdrowe Odżywianie" Gabinet Dietetyczny Anna Nowak to miejsce, gdzie zdrowie i dieta idą w parze. Zaufaj profesjonalistom i rozpocznij drogę do zdrowszego stylu życia już dziś.

Listing Tags
Address
ul. Zdunowska 97 lok. 1B, 63-700 Krotoszyn wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *