Marszałkowska Justyna Dietetyk Medyczny

Listing Category
Description

Marszałkowska Justyna Dietetyk Medyczny to firma z siedzibą w Warszawie, w województwie mazowieckim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się z nimi poprzez wiadomość e-mail na adres justyna@e-prolinea.pl. Przedstawiciel Marszałkowska Justyna Dietetyk Medyczny jest również dostępny do spotkań osobistych w siedzibie firmy, znajdującej się pod adresem 01-745 Warszawa ul. Jasnodworska 10 lok. 13. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma specjalizuje się w różnych obszarach związanych z dietetyką, takich jak zaburzenia łaknienia i odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, poradnictwo dietetyczne oraz porady dotyczące zdrowego odżywiania. W swojej ofercie posiadają również usługi lekarza dietetyka oraz prowadzenie gabinetu dietetycznego.

Marszałkowska Justyna Dietetyk Medyczny dba o zadowolenie swoich klientów i zachęca do pozostawienia opinii o firmie w sekcji "Oceny i opinie". Dołącz do grona zadowolonych klientów Marszałkowska Justyna Dietetyk Medyczny i skorzystaj z ich profesjonalnych usług.

Listing Tags
Address
ul. Jasnodworska 10 lok. 13, 01-745 Warszawa Żoliborz, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *