Marta Greśkiw Dobry Dietetyk

Listing Category
Description

Marta Greśkiw Dobry Dietetyk to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 575 050... lub wysłać wiadomość e-mail na adres m.greskiw@dobrydietetyk.pl.

Marta Greśkiw Dobry Dietetyk prowadzi swoją działalność pod adresem ul. Maja 25-27 lok. 13, 70-215 Szczecin. Jeśli chciałbyś spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Jej doświadczeni pracownicy są w stanie sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom klientów. Oferowane usługi obejmują m.in. poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznych.

Marta Greśkiw Dobry Dietetyk dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów, oferując im profesjonalne porady i wsparcie w zakresie zdrowej diety. Jej usługi są skierowane zarówno do osób z konkretnymi problemami żywieniowymi, jak i do tych, którzy chcą poprawić swoje nawyki żywieniowe i osiągnąć lepszą kondycję fizyczną.

Zaufaj doświadczeniu i wiedzy Marta Greśkiw Dobry Dietetyk i daj swojemu zdrowiu najlepszą opiekę.

Listing Tags
Address
ul. Maja 25-27 lok. 13, 70-215 Szczecin zachodniopomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *