Marzena Chudek Poradnictwo Dietetyczne

Listing Category
Description

Firma Marzena Chudek Poradnictwo Dietetyczne to renomowane przedsiębiorstwo działające w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Lublinie, w województwie lubelskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy za pomocą maila: marzena.chudek1981@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 508 558..., można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług oferowanych przez Marzenę Chudek Poradnictwo Dietetyczne.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem 20-582 Lublin, ul. Onyksowa 12. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, dokładne współrzędne geograficzne firmy mogą okazać się pomocne: [kopiuj].

Zakres działalności firmy Marzena Chudek Poradnictwo Dietetyczne obejmuje m.in. usługi dietetyka, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, poradnictwo dietetyczne, opracowywanie zdrowych diet, konsultacje z lekarzem dietetykiem, prowadzenie gabinetu dietetycznego, opracowywanie diet przez dietetyka oraz poradnictwo dietetyczne.

Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów firmy Marzena Chudek Poradnictwo Dietetyczne. Jeśli skorzystałeś z usług firmy, serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Onyksowa 12, 20-582 Lublin lubelskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *