Matylda Kręgielska

Listing Category
Description

Matylda Kręgielska to renomowany dietetyk, który prowadzi swoją działalność w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Jej firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką i zdrowym odżywianiem.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy Matylda Kręgielska. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Matyldą Kręgielską pod numerem telefonu 606 677...

Jeśli chcesz odwiedzić siedzibę firmy Matylda Kręgielska, znajduje się ona pod adresem ul. Trzcianecka 8a, 60-434 Poznań. Możesz również skorzystać z nawigacji GPS, wpisując współrzędne geograficzne firmy: 52.43723N, 16.84021E.

Matylda Kręgielska oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dotyczące zdrowej diety, konsultacje z lekarzem dietetykiem, a także możliwość skorzystania z gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznej.

Mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do grona zadowolonych klientów firmy Matylda Kręgielska. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Trzcianecka 8a, 60-434 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *