Michał Sikora eMeS

Listing Category
Description

eMeS to firma z siedzibą w Zamieniu, w województwie mazowieckim, specjalizująca się w branży dietetycznej. Jej założycielem i właścicielem jest Michał Sikora. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, jednak nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty.

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług oferowanych przez Michała Sikorę eMeS, można skontaktować się z przedstawicielem firmy drogą mailową, pod adresem sikoramichal89@gmail.com, lub telefonicznie, pod numerem 603 651...

Adres, pod którym firma prowadzi swoją działalność, to ul. Waniliowa 6B lok. 34, 05-500 Zamienie. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS adresu siedziby.

Branża, w której działa eMeS, skupia wiele firm, które oferują usługi związane z dietetyką. Wśród nich znajdują się specjaliści od dietetyki, lekarze dietetycy, gabinety dietetyczne oraz poradnie dietetyczne. Firma skupia się również na zaburzeniach łaknienia i odżywiania, a także na zdrowej diecie i poradach dietetycznych.

Dzięki doświadczeniu pracowników Michała Sikory eMeS oraz szerokiemu zakresowi świadczonych usług, firma jest w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów.

Listing Tags
Address
ul. Waniliowa 6B lok. 34, 05-500 Zamienie mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *