Modern-Reh s.c. Górnośląskie centrum odnowy i rehabilitacji

Listing Category
Description

Modern-Reh s.c. Górnośląskie centrum odnowy i rehabilitacji w Mysłowice to firma, która działa na rynku od 2010 roku. Nasza specjalizacja to rehabilitacja oraz fizjoterapia. Znajdujemy się w Mysłowicach, na Śląsku, gdzie świadczymy nasze usługi.

W naszej firmie Modern-Reh skupiamy się na powrocie do pełnej sprawności fizycznej i mentalnej naszych klientów. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, dla których rehabilitacja i pomoc pacjentom to nie tylko praca, ale również pasja życiowa. Oferujemy profesjonalne usługi coachingowe, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Naszym celem jest zapewnienie jak największych korzyści w jak najkrótszym czasie, z uwzględnieniem możliwości i bezpieczeństwa pacjenta.

W naszym centrum rehabilitacji oferujemy szeroki zakres usług, w tym fizykoterapię, reedukację chodu, różnego rodzaju masaże, tlenoterapię w komorze hiperbarycznej, pełen zakres terapii rehabilitacyjnej, rehabilitację z użyciem egzoszkieletu ReWalk, usługi diagnostyczne i terapię z użyciem SEMG oraz konsultacje lekarzy specjalistów z dziedzin takich jak ortopedia, psychologia, neuropsychologia i dietetyka. Nasze sale ćwiczeń są świetnie wyposażone, a gabinety są prywatne i przyjemne. Dodatkowo, oferujemy pokoje i apartamenty do wynajęcia, aby zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort.

Firma Modern-Reh s.c. Górnośląskie centrum odnowy i rehabilitacji działa głównie na terenie województwa śląskiego. Nasze usługi są dostępne dla mieszkańców tego regionu, którzy potrzebują profesjonalnej rehabilitacji i fizjoterapii. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu komfortu i zadowolenia z naszych usług.

Listing Tags
Address
Rehabilitacja

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *