Natalia Gloger Dietetyk

Listing Category
Description

Natalia Gloger Dietetyk to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Od wielu lat specjalizujemy się w świadczeniu usług dietetycznych, które mają na celu poprawę zdrowia i komfortu życia naszych klientów.

W naszym gabinecie oraz podczas wizyt online oferujemy szeroki zakres usług, w tym konsultacje dietetyczne. Przyjmujemy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, i dokładnie analizujemy ich skład ciała. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić procentową zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni, białka, minerałów i wody. Na podstawie tych wyników oraz informacji dotyczących stanu zdrowia i samopoczucia, opracowujemy indywidualne jadłospisy. Nasze posiłki są smaczne, zdrowe i łatwe do przygotowania.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju diety, w tym diety odchudzające dla osób z nadwagą i otyłych. Ponadto, specjalizujemy się w dietach dedykowanych osobom z różnymi dolegliwościami, takimi jak celiakia, dna moczanowa, nadciśnienie, niedoczynność tarczycy i cukrzyca. Wspieramy również sportowców przygotowujących się do zawodów oraz osoby powracające do zdrowia po urazach.

Nasza firma działa głównie na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Oferujemy nasze usługi w takich obszarach jak wielkopolskie, gnieźnieński, obornicki, pilski, wągrowiecki, wrzesiński. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i profesjonalizmu, które przekładają się na satysfakcję naszych klientów.

Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i osiągnąć odpowiedni efekt zdrowotny, skontaktuj się z nami już dziś. Więcej informacji o naszych usługach dietetycznych możesz uzyskać poprzez e-mail lub pod podanym numerem telefonu. Natalia Gloger Dietetyk to firma, na którą możesz liczyć!

Listing Tags
Address
Dietetycy

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *