„Naturhouse” Centrum Dietetyczne

Listing Category
Description

"Naturhouse" Centrum Dietetyczne to firma z siedzibą w Gdańsku, w województwie pomorskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy, skontaktuj się pod numerem telefonu 507 105... lub napisz wiadomość e-mail na adres naturagdansk@wp.pl. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci wszelkich informacji.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siedziby osobiście. Znajdziesz nas pod adresem ul. Rajska 10, 80-850 Gdańsk. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, podajemy również współrzędne geograficzne firmy: 54.35604N, 18.64876E.

"Naturhouse" Centrum Dietetyczne oferuje szeroki zakres usług, w tym konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dotyczące zdrowej diety, współpracę z lekarzami dietetykami, a także możliwość skorzystania z usług gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznej.

Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszych pracowników w branży, "Naturhouse" Centrum Dietetyczne zapewni swoim klientom wysoki poziom obsługi i kompetencji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dbania o zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie.

Listing Tags
Address
ul. Rajska 10, 80-850 Gdańsk pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *