„Naturhouse” Centrum Dietetyczne

Listing Category
Description

"Naturhouse" Centrum Dietetyczne to renomowana firma zlokalizowana w Poznaniu, specjalizująca się w usługach dietetycznych. Nasz zespół doświadczonych pracowników jest gotowy udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności, oferowanych produktów i usług.

Jeśli chcesz skontaktować się z nami, możesz wysłać wiadomość na adres email: poznan.dabrowskiego@naturhouse-polska.com lub zadzwonić pod numer telefonu: (61) 84... Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się pod adresem: ul. Dąbrowskiego 63, 60-523 Poznań. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać współrzędne geograficzne firmy: 52.41293N, 16.90312E, aby łatwo nas znaleźć.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór usług związanych z dietetyką, takich jak poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, porady dotyczące zdrowej diety i wiele więcej. Nasz doświadczony zespół dietetyków i lekarzy dietetyków zapewni Ci profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jesteśmy przekonani, że "Naturhouse" Centrum Dietetyczne wyróżnia się wysokim poziomem kompetencji i profesjonalizmu naszych pracowników. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do zdrowego stylu życia, jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć swoje cele związane z dietą i zdrowiem.

Listing Tags
Address
ul. Dąbrowskiego 63, 60-523 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *