„Naturhouse” Sp. z o.o.

Listing Category
Description

"Naturhouse" Sp. z o.o. to firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w Krynicy-Zdroju, w województwie małopolskim. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie odżywianie i dbanie o dietę.

Pracownicy "Naturhouse" Sp. z o.o. są wysoko wykwalifikowani i zawsze służą szczegółowymi informacjami na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi poprzez email: krynica.kraszewskiego@naturhouse-polska.com lub telefon: 600 579.

Jeśli chcesz odwiedzić siedzibę "Naturhouse" Sp. z o.o., znajduje się ona pod adresem ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 38, 33-380 Krynica-Zdrój. Możesz również skorzystać z nawigacji GPS, wpisując współrzędne geograficzne firmy: 49.41153N, 20.95515E.

W branży dietetycznej większość firm oferuje usługi takie jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, poradnictwo dietetyczne, diety dostosowane do zdrowia i indywidualnych potrzeb, a także gabinety dietetyczne i poradnie dietetyczne.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, "Naturhouse" Sp. z o.o. gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencje swoich pracowników, którzy są w stanie sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Listing Tags
Address
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 38, 33-380 Krynica-Zdrój małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *