„Nienażarty” Gabinet Dietetyczny Aneta Sakowska

Listing Category
Description

"Nienażarty" Gabinet Dietetyczny Aneta Sakowska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Gdańsku, województwie pomorskim, firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dietetyki.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty "Nienażartego" Gabinetu Dietetycznego Anety Sakowskiej. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług oferowanych przez firmę, zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: sakowskaikuczma@gmail.com.

Siedziba "Nienażartego" Gabinetu Dietetycznego Anety Sakowskiej znajduje się pod adresem ul. Danusi 4c lok. 1, 80-434 Gdańsk. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Zakres działalności większości firm z branży dietetycznej obejmuje m.in. świadczenie usług dietetyka, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, dbanie o zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie, konsultacje z lekarzem dietetykiem, a także prowadzenie gabinetów dietetycznych i poradni.

"Nienażarty" Gabinet Dietetyczny Anety Sakowskiej wyróżnia się wysokim poziomem kompetencji i doświadczeniem swoich pracowników. Dzięki temu firma zapewnia swoim klientom profesjonalną obsługę i skuteczne wsparcie w osiąganiu zdrowej diety i stylu życia.

Zapraszamy do skorzystania z usług "Nienażartego" Gabinetu Dietetycznego Anety Sakowskiej i odkrycia, jak zdrowa dieta może wpłynąć na Twoje życie.

Listing Tags
Address
ul. Danusi 4c lok. 1, 80-434 Gdańsk pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *