Nutrika – Centrum Dietoterapii i Promocji Zdrowia Małgorzata Janusz

Listing Category
Description

Firma Nutrika - Centrum Dietoterapii i Promocji Zdrowia Małgorzata Janusz to renomowane przedsiębiorstwo działające w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Radom, w województwie mazowieckim.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie dietetyki, Nutrika to idealne miejsce dla Ciebie. Firma oferuje szeroki zakres usług, które obejmują m.in. konsultacje z doświadczonym dietetykiem, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pracowników Nutrika - Centrum Dietoterapii i Promocji Zdrowia Małgorzata Janusz, możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną opiekę i wsparcie w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, poprawić swoją dietę czy po prostu zadbać o swoje zdrowie, Nutrika jest gotowa Ci pomóc.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Bolesława Chrobrego 30e, 26-600 Radom. Jeśli potrzebujesz wskazówek dotyczących dojazdu, możesz skorzystać z nawigacji GPS i wpisać współrzędne geograficzne firmy: 51.41609N, 21.16118E.

Nutrika - Centrum Dietoterapii i Promocji Zdrowia Małgorzata Janusz to nie tylko miejsce, gdzie możesz skorzystać z usług dietetyka. To również gabinet dietetyczny, w którym otrzymasz indywidualnie dobraną dietę od specjalisty. Ponadto, firma prowadzi poradnię dietetyczną, gdzie możesz uzyskać fachowe porady i wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania.

Zaufaj Nutrika i daj swojemu zdrowiu najlepszą opiekę. Przekonaj się, jak dieta i odpowiednie odżywianie mogą wpłynąć na Twoje samopoczucie i jakość życia.

Listing Tags
Address
ul. Bolesława Chrobrego 30e, 26-600 Radom mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *