NutriStrefa Karolina Leśnik

Listing Category
Description

NutriStrefa Karolina Leśnik to firma z siedzibą w Warszawie, w województwie mazowieckim, specjalizująca się w branży dietetycznej. Jej głównym celem jest zapewnienie klientom kompleksowych usług i produktów związanych z zdrowym odżywianiem.

W NutriStrefie Karolina Leśnik zatrudnieni są wykwalifikowani dietetycy, którzy są gotowi udzielić szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi poprzez e-mail: nutristrefa@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 534 224.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Szczęsna 13 lok. 16, 02-454 Warszawa. Jeśli chcesz spotkać się z przedstawicielem NutriStrefy Karolina Leśnik osobiście, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

W branży dietetycznej większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, poradnictwo zdrowotne związane z dietą, współpraca z lekarzami dietetykami, prowadzenie gabinetów dietetycznych, a także poradnictwo dietetyczne.

NutriStrefa Karolina Leśnik ma nadzieję, że wkrótce dołączysz do grona zadowolonych klientów. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią na temat firmy w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Szczęsna 13 lok. 16, 02-454 Warszawa Włochy, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *