Pod Tężniami im. Jana Pawła II. Klinika Uzdrowiskowa

Listing Category
Description

Katalog firm Pod Tężniami im. Jana Pawła II. Klinika Uzdrowiskowa w Ciechocinku

Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami to renomowane sanatorium zlokalizowane w malowniczym Ciechocinku, w województwie kujawsko-pomorskim. Od ponad 40 lat działamy na rynku, stale rozwijając naszą ofertę w zakresie zabiegów leczniczych, rehabilitacji oraz odnowy biologicznej.

Nasza klinika składa się z doświadczonego zespołu lekarzy, rehabilitantów, fizjoterapeutów oraz specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Wspólnie opracowaliśmy szeroki zakres pakietów leczniczych, które są skierowane przede wszystkim do pacjentów borykających się z chorobami reumatologicznymi i urazowo-ortopedycznymi, chorobami układu krążenia, układu oddechowego, układu nerwowego, układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii, chorobami skóry oraz stanami po mastektomii.

Nasi pacjenci, po przyjeździe do naszego kompleksu uzdrowiskowego, spotykają się najpierw z lekarzem, który przeprowadza badanie i ocenia ich stan zdrowia. Następnie specjalista dostosowuje harmonogram dnia do indywidualnych potrzeb pacjenta, uwzględniając w nim różnorodne zabiegi lecznicze, takie jak balneoterapia, kinezyterapia (gimnastyka lecznicza), fizykoterapia, hydroterapia, rehabilitacja, krioterapia, masaże oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie.

W naszym ośrodku szczególny nacisk kładziemy na naturalne metody lecznicze, wykorzystując dobroczynne właściwości wód mineralnych, borowiny oraz gazów. Dlatego też oferujemy naszym pacjentom kąpiele solankowe, które są szczególnie polecane osobom z chorobami reumatycznymi, zwyrodnieniowymi oraz schorzeniami układu oddechowego. W ramach balneoterapii proponujemy również kąpiele kwasowęglowe, inhalacje oraz okłady borowinowe.

Oprócz specjalistycznych zabiegów medycznych, nasi pacjenci mają również możliwość korzystania z basenów, saun, łaźni, lodospadu oraz słonecznej łąki. Do ich dyspozycji jest również siłownia oraz kryształowa komnata solna, która nie tylko zapewnia głęboki relaks, ale także dostarcza organizmowi odpowiedni poziom jodu.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszej kliniki i oferowanych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz zespół Kliniki Uzdrowiskowej Pod Tężniami w Ciechocinku jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i zapewnić fachową pomoc.

Listing Tags
Address
Sanatoria

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *