Poliklinika Doktora Bessera Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Maria Zarębska-Besser

Listing Category
Description

Poliklinika Doktora Bessera to renomowany Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który działa od 1991 roku. Znajdujemy się w Sosnowcu, w województwie śląskim, i jesteśmy dumni z naszej długotrwałej obecności na rynku medycznym. Naszą właścicielką jest Maria Zarębska-Besser, która jest cenionym specjalistą w dziedzinie opieki zdrowotnej.

W naszej klinice zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Nasz zespół składa się z 24 specjalistów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną, diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń oraz terapię bólu. Nasi pacjenci mogą skorzystać z usług takich specjalistów jak onkolog, urolog, neurolog, ortopeda, hematolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, chirurg i neurochirurg. Ponadto, zapewniamy leczenie gastroenterologiczne, nefrologiczne, proktologiczne, psychiatryczne i psychologiczne. Nasz zespół medyczny obejmuje również pulmonologa, endokrynologa, dietetyka klinicznego oraz masażystę/rehabilitanta.

W naszej klinice wykonujemy również różnego rodzaju badania, takie jak badania USG i EKG, uroflewmetrię oraz zabiegi na drogach żółciowych, w tym endoskopowe usuwanie złogów, protezowanie dróg żółciowych, cholangiografię przezskórną oraz drenaż przezskórny dróg żółciowych. Ponadto, przeprowadzamy endoskopię przewodu pokarmowego. Posiadamy również gabinet medycyny estetycznej Besser.Estetyczna, który oferuje szeroki zakres usług związanych z poprawą wyglądu i samopoczucia.

Jesteśmy dumni z naszego zasięgu działania, który obejmuje wiele regionów w Polsce. Nasze usługi są dostępne dla mieszkańców takich miast jak Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław i wiele innych. Nasza poliklinika jest znana z wysokiej jakości opieki medycznej i profesjonalnego podejścia do pacjentów.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki medycznej, zapraszamy do skorzystania z usług Polikliniki Doktora Bessera. Nasz doświadczony zespół lekarzy specjalistów jest gotowy, by zapewnić Ci kompleksową opiekę zdrowotną i pomóc w poprawie Twojego samopoczucia. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi pacjenta.

Listing Tags
Address
Przychodnie prywatne

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *