Poradnia Dietetyczna Dietalia Natalia Litwa

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Dietalia Natalia Litwa to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Łańcut, w województwie podkarpackim.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności, oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez email: kontakt@dietalia.pl lub telefonicznie pod numerem 534 940.

Jeśli wolisz, możesz również odwiedzić naszą siedzibę osobiście. Znajdujemy się pod adresem ul. Łąkowa 3, 37-100 Łańcut. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, podajemy również współrzędne geograficzne naszej firmy: 50.08227N, 22.24258E.

W naszej poradni specjalizujemy się w różnorodnych obszarach dietetyki. Nasze usługi obejmują m.in. pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania oraz współpracę z lekarzami dietetykami. Nasz gabinet dietetyczny jest miejscem, gdzie możesz skonsultować się z doświadczonym dietetykiem i otrzymać profesjonalne porady dotyczące diety.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz szeroki zakres świadczonych usług pozwolą spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i rozpoczęcia drogi do zdrowego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Łąkowa 3, 37-100 Łańcut podkarpackie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *