Poradnia Dietetyczna Ewelina Czaplejewicz

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Ewelina Czaplejewicz to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Sokółka, w województwie podlaskim.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej opiece dietetycznej, oferując szeroki zakres usług i produktów. Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, ale możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji. Możesz skontaktować się z nami drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres e.czaplejewicz@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 888 374...

Nasza siedziba znajduje się przy ulicy 3 Maja 1A, w Sokółce. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

W naszej branży zajmujemy się szerokim zakresem działań, obejmujących m.in. poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego. Nasz zespół składa się z doświadczonych dietetyków i lekarzy dietetyków, którzy posiadają wysoki poziom wiedzy i kompetencji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów i skutecznie realizować powierzone nam projekty.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Poradnia Dietetyczna Ewelina Czaplejewicz to gwarancja profesjonalnej opieki i wsparcia w osiągnięciu zdrowej diety i stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. 3 Maja 1A, 16-100 Sokółka podlaskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *