Poradnia Dietetyczna Kaloria mgr Kowalska Katarzyna

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Kaloria mgr Kowalska Katarzyna to firma zlokalizowana w Krotoszynie, w województwie wielkopolskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Poradnią Dietetyczną Kaloria mgr Kowalska Katarzyna pod numerem telefonu 519 840...

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: 63-700 Krotoszyn, ul. Łąkowa 51. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, dokładne współrzędne geograficzne firmy mogą okazać się pomocne: [kopiuj]

W branży dietetycznej większość firm oferuje usługi takie jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania, współpraca z lekarzami dietetykami, gabinety dietetyczne oraz poradnie dietetyczne.

Mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do grona zadowolonych klientów Poradni Dietetycznej Kaloria mgr Kowalska Katarzyna. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Łąkowa 51, 63-700 Krotoszyn wielkopolskie5.0(13 opinii)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *