Poradnia Dietetyczna Kaloria S.C.

Listing Category
Description

Poradnia Dietetyczna Kaloria S.C. to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości Kórnik, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem Poradni Dietetycznej Kaloria S.C. pod numerem telefonu 693 918..., można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Stodolna 14, 62-035 Kórnik. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

W ofercie Poradni Dietetycznej Kaloria S.C. znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką i zdrowym odżywianiem. Firma specjalizuje się w obszarach takich jak dietetyka, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, oraz opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych. Jej doświadczeni dietetycy i lekarze dietetycy zapewniają wysoki poziom profesjonalizmu i kompetencji, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Poradnia Dietetyczna Kaloria S.C. to miejsce, gdzie można uzyskać porady i wsparcie w zakresie zdrowej diety i stylu życia. Jej oferta obejmuje również konsultacje indywidualne, wizyty w gabinecie dietetycznym oraz różnego rodzaju poradnictwo dietetyczne.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, Poradnia Dietetyczna Kaloria S.C. zdobyła zaufanie klientów, gwarantując wysoką jakość obsługi i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Jeśli szukasz ekspertów w dziedzinie dietetyki, Poradnia Dietetyczna Kaloria S.C. jest idealnym wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Stodolna 14, 62-035 Kórnik wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *